logo
WYSOKA JAKOŚĆ SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

Drewniane

Żaluzje drewniane i bambusowe- wykonane z materiału przyjaznego dla środowiska są naturalnym wariantem osłon przeciwsłonecznych. Dodają wnętrzom uroku nawiązując do żaluzji retro z początków XX wieku. Idealne do stylowych i eleganckich wnętrz.

Żaluzje z listewkami 25 i 50 mm nadają się do montażu na wszystkich rodzajach okien, można je również montować do ścian. Prowadzenie boczne w postaci żyłek lub linek stalowych powlekanych PCV pozwala w przypadku okien uchylnych, utrzymać zaluzję blisko szyby.

Ładna kolorystyka nadaje wnętrzom stylowy niepowtarzalny charakter i ciepły klimat oraz tworzy pozytywny nastrój.Obsługa żaluzji odbywa się za pomocą pokrętła i sznurka, podobnie jak w przypadku żaluzji aluminiowych. Wysokiej jakości elementy zapewniają nienaganne funkcjonowanie i długą trwałość całego produktu.
Żaluzja Bambusowa - naturalna osłona nadająca się do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (łazienki, baseny itp). W porównaniu z żaluzjami drewnianymi pakiet złożonej żaluzji bambusowej zajmuje prawie połowę mniej miejsca dzięki zastosowaniu materiału o dużej twardości i elestyczności co pozwoliło zmniejszyć grubość listewek do 1,5mm.

2014-09-09zaluzje_drewniane.jpg

Rolety Bełchatów

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety antywłamaniowe

Żaluzje poziome

Żaluzje pionowe

Plisy

Moskitiery

Roletki do okien dachowych

jaga