logo
DARMOWA WYCENA SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

MOSKITIERY

moskitiery.jpg

Moskitiera stanowi doskonałe zabezpieczenie wnętrza budynku przed insektami, owadami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Zapewnia przy tym doskonały dostęp światła dziennego i swobodną cyrkulację powietrza.

Ramy moskitier wykonane są z mocnych ekstrudowanych profili aluminiowych, oferowanych w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie kształtowniki pokryte są lakierem proszkowym. Siatka moskitier wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego w kolorze czarnym oraz szarym. Doskonałej klasy materiały, użyte do produkcji, sprawiają, że całość jest niezwykle odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

W swojej ofercie posiadamy trzy systemy moskitier: stałą, otwieraną oraz przesuwną. Z racji tego, że wszystkie elementy składowe wykonujemy samodzielnie, część detali występuje jako wspólna dla wszystkich wymienionych systemów.

 

System Moskitiery Ramkowej Stałej

moskitiery_1.jpg

 • System moskitiery ramkowej stałej stanowi doskonałe zabezpieczenie okien.
 • Profil ramy wykonany jest z mocnego, ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie. Profil oferowany jest w dwóch wykonaniach: z „płetwą”, przylegającą do ramy okna oraz bez "płetwy", z kieszenią na uszczelkę szczotkową, stosowany przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej.
 • Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, zaciskanych lub skręcanych. Do wyboru są również narożniki zewnętrzne tworzywowe, dostępne w bogatej ofercie kolorystycznej.
 • System umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Do montażu oferowane są zaczepy w pięciu wielkościach.

moskitiery_2.jpg

System Moskitiery Ramkowej Otwieranej

moskitiery_3.jpg

 • System moskitiery ramkowej otwieranej stanowi doskonałe zabezpieczenie drzwi balkonowych.
 • Profil ramy moskitiery posiada zaokrąglony, nowoczesny kształt, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami okiennymi. Rama moskitiery łączona jest za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych, co w znaczny sposób usztywnia całą konstrukcję. Istnieje również możliwość wyboru sposobu łączenia profili z narożnikami poprzez zaciskanie na prasce lub za pomocą wkrętów dociskowych.
 • Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach. Sama moskitiera montowana jest do ramy okiennej lub ościeży za pośrednictwem zawiasów, które posiadają opatentowany, bardzo prosty w obsłudze system napięcia wstępnego samodomykacza. Na całym obwodzie ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa, dodatkowo zabezpieczająca pomieszczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
 • W standardowym zestawie moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące ją w pozycji zamkniętej. W dolnej części skrzydła znajduje się płyta wypełniająca, która podczas otwierania moskitiery, chroni siatkę przed uszkodzeniem.

moskitiery_4.jpg

System Moskitiery Ramkowej Przesuwnej

moskitiery_5.jpg

 • System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych.
 • Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechnizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi.
 • Kształt profilu moskitierowego eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów. W systemie wykorzystano hamulec spowalniający ruch skrzydła w krańcowym położeniu oraz zderzak, zapobiegający uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.

moskitiery_6.jpg

                 

System Moskitiery Zwijanej Niezaleznej

aluprof_scena02_moskitiera_02_p.jpg
 •  System moskitiery zwijanej niezależnie to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie zabezpieczające wnętrze przed obecnością insektów z możliwością zamykania i otwierania w dowolnej chwili.

 • Konstrukcja moskitiery (skrzynka, prowadnice, listwa dolna) wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość przez wiele lat użytkowania.
 • Dzięki zastosowaniu specjalnego zaczepu mamy możliwość regulacji wysokości domknięcia siatki.
 • Montaż systemu do nadproża jest bardzo szybki i nieskomplikowany, co umożliwia zatrzask aluminiowy, który dodatkowo lakierowany jest pod kolor skrzynki.
 • Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania hamulca, co pozwala na delikatne i bezszelestne domknięcie listwy dolnej do skrzynki.
 • Moskitiera Zwijana Niezależna to bardzo estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej skrzynce doskonale wpasuje się doskonale w każdą wnękę.

 

rolowana.jpg 

p1020466.jpg

 

 

 

 

 

Rolety Bełchatów

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety antywłamaniowe

Żaluzje poziome

Żaluzje pionowe

Plisy

Moskitiery

Roletki do okien dachowych

jaga