logo
WYSOKA JAKOŚĆ SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

Bramy garażowe rolowane

Istnieje wiele typów bram garażowych, w tym między innymi zwijane i segmentowe, a także bramy uchylne. Wybór właściwej zależy przede wszystkim od tego, jakie mamy wymagania odnośnie produktu. Jeśli ma posiadać np. napęd elektryczny oraz zajmować minimum miejsca powinniśmy się zdecydować na bramę rolowaną.
FUNKCJONALNOŚĆ – Brama zwijana jest na tyle uniwersalna, że można ją zamontować zarówno w obiektach już istniejących, jak i tych będących dopiero w trakcie budowy. Jej szczególną zaletą jest oszczędność miejsca, ponieważ brama pracuje w płaszczyźnie pionowej. Docenią to przede wszystkim osoby, które w swojej przydomowej przestrzeni nie posiadają dużego podjazdu lub parkują samochód bezpośrednio z ulicy. Podniesiona kurtyna bramy nie ogranicza również widoczności, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo osoby kierującej samochodem.

systemy_bramowe1.jpg

KOMFORT OBSŁUGI – Aluprof S.A. oferuje bramy z napędem elektrycznym. Brama zwijana jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale przede wszystkim bezpieczna. Wykorzystanie napędu elektrycznego umożliwia zastosowanie zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie oraz zamykanie za pomocą pilota, bez potrzeby wysiadania z samochodu. Docenić to można przede wszystkim wieczorem, podczas deszczu oraz zimą. Brama wyposażona jest w zabezpieczenie przeciw spadowe. Dodatkowo w bramie można zastosować szereg zabezpieczeń takich jak fotokomórki lub zabezpieczenie krawędzi zamykającej.
ZALETY BRAM ZWIJANYCH – Profile bram garażowych zwijanych można podzielić na dwa typy: z pianką i ekstrudowane. Pierwsze wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, która posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA. Dzięki temu produkt wyróżnia się podwyższoną odpornością na ścieranie oraz działanie czynników atmosferycznych. Brama odznacza się również izolacyjnością termiczną i akustyczną, dzięki zastosowaniu pianki wypełniającej profile. Mocne ekstrudowane profile aluminiowe stanowią natomiast trwałą i stabilną osłonę. Oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, których powłoki wykonane są metodą lakierowania proszkowego, co zwiększa ich wytrzymałość. Zaletą nowoczesnych, dostępnych na rynku bram jest również bogata paleta kolorów, dzięki której możliwy jest dobór produktu do odcienia elewacji.
MONTAŻ – Instalowanie, regulacja oraz rozruch bramy muszą być przeprowadzone wyłącznie przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu, wskazaną przez producenta bramy. Produkt powinien zostać zainstalowany tak, by zapewnić łatwy dostęp do jego mechanizmów, podczas różnego rodzaju regulacji, konserwacji czy napraw, co istotne – w sposób niekolidujący z ruchem opuszczania oraz wciągania kurtyny. Prace przy instalacji elektrycznej, których celem jest doprowadzenie napięcia do napędu bramy, również powinny być wykonane przez osobę posiadającą specjalistyczne uprawnienia.

 

PROFILE

 

systemy_bramowe2.jpg

KOLORYSTYKA PROFILI

 

systemy_bramowe3.jpg

Rolety Bełchatów

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety antywłamaniowe

Żaluzje poziome

Żaluzje pionowe

Plisy

Moskitiery

Roletki do okien dachowych

jaga