logo
DARMOWA WYCENA SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

O nas

FIRMA JAGA-MIX zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem rolet i żaluzji. Zdobyte wcześniej doświadczenie połączone z wysoką jakością naszych produktów i usług sprawia, że zdobyliśmy szerokie grono stałych odbiorców hurtowych jak i klientów indywidualnych, których liczba ciągle rośnie. Pozwoliło nam to rozwinąć ofertę tak, aby lepiej dopasować nasze produkty do Państwa potrzeb. W tej chwili posiadamy dwa biura obsługi klienta ( Wrocław i Bełchatów)

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów do rolet i żaluzji, zarówno z produkcji krajowej jak i z importu. Wybierając najlepsze rozwiązania, tworzymy unikatowe osłony okienne, które przez długie lata ochronią Państwa otoczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem i wzrokiem ciekawskich.

Nasza Firma specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu roletek materiałowych. W stałej kolekcji posiadamy kilkaset wzorów i kolorów materiałów, które zaciekawią każdego klienta. Każdą osłonę można zamówić przez internet lub osobiście w siedzibie firmy.

Rolety Bełchatów

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety antywłamaniowe

Żaluzje poziome

Żaluzje pionowe

Plisy

Moskitiery

Roletki do okien dachowych

jaga